ראשי » חתונות » צילומי חתונה – תמונות שתרצו וחובה שיהיו בכל אלבום חתונה

צילומי חתונה – תמונות שתרצו וחובה שיהיו בכל אלבום חתונה

אמנם יום החתונה הוא יום שאתם מבטיחים לא לשכוח לעולם. אבל עם כל ההתרגשות והלחץ שמסביב, הרגעים הקטנים מתועדים אך ורק בצילומי החתונה. גם אם אתם לא ממש אוהבים להצטלם, ולא מרגישים נוח מול המצלמה, חשוב ליצור צילומים מיוחדים. בסופו של יום, אלבום חתונה יהיה לכם למזכרת ותרצו להפוך אותו לאישי ומיוחד.

בכל מה שקשור ליצירת צילומי חתונה מנצחים, יש כמה סגנונות בולטים במיוחד כיום:

צילומי משפחה (אלטרנטיבית) - אתם והחיות שלכם

מרבית הזוגות מתחתנים לפני שהם מביאים ילדים. אבל זה לא אומר שאתם לא מגיעים לחתונה כמשפחה. אחד מהטרנדים המקסימים והאישיים ביותר, הוא ליצור תמונות מרגשות ביום החתונה עם ההולכים על ארבע. הכלב או החתול האהוב שלכם, הוא כבר חלק בלתי נפרד מהמשפחה. ועכשיו, כאשר אתם הופכים את המשפחה שלכם לרשמית הם חייבים להיות שם. התמונות האלו יכולות להיות זיכרון מקסים שמעלה חיוך על הפנים ומזכיר לכם שאתם אף פעם לא לבד.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

תמונות נוף ישראליות

היציאה לטבע באמצע היום הפסיק היא לא עניין שבשגרה למרבית הישראלים. אנחנו לא מעריכים מספיק את היופי של הנופים שלנו ביום החתונה הוא הזדמנות מעולה ליצור מזכרת שקשורה בטבע. לפעמים, קשה לראות את הפרטים הקטנים בתוך תמונות גדולות, אבל זהו בדיוק היופי של תמונות פנורמיות עוצמתיות. אלו הן תמונות גדולות מהחיים, שמשתמשות במשחקי אור וצל כדי ליצור צבעים טבעיים ומיוחדים.

הפרטים הקטנים

במרכזה של כל חתונה, עומדת אישה אחת מיוחדת במינה מחכה לרגע הזה כל החיים שלה. אין מי שלא רוצה להרגיש כמו נסיכה ליום אחד, גם אם היא אוהבת תמונות מודרניות יחסית. אחת הדרכים המקסימות ליצור תמונות חתונה מיוחדות, היא על ידי צילומי קלוז אפ של אביזרי הfלה. הנעליים שלך למשל, צבעוניות או לבנות, הן אובייקט שמספר חלק מהסיפור של החתונה. בתמונות עדינות וקלאסיות אפשר לתאר את כל הלבוש והסטייל שלך, וגם להעביר את ההתרגשות לקראת רגע הפגישה המיוחד עם בן הזוג.

החיוך האינסטינקטיבי

בתוך כל הלחץ וההמולה של יום החתונה, התמונות היפות ביותר בתוך אלבום חתונה הן תמונות של חיוך אוטומטי. תמונות שבהם אתם מתנהגים בחופשיות, עושים קצת צחוק מעצמכם ומבלים עם החברים. הם יזכירו לכם את האנשים החשובים באמת ביום שלכם ואת הרגעים שבהם הצלחתם להנות מהחוויה.

צילומי חתונה מתוחכמים ובולטים

צלמים מקצועיים מאוד יצליחו להפוך אביזרים לא שגרתיים לכדי תמונות מיוחדות במינן. למשל, אפשר לעשות שימוש בטלפונים הסלולריים של המלווים, כחלק מהצילומים לאלבום. מיקום הטלפון בזווית מיוחדת, ויצירת שיתוף פעולה של כל המלווים והמלוות, יוצרים אפקט קליל ומיוחד של תמונה בתוך תמונה.

צילומי חתונה מלאים בסטייל האישי

תמונה קלאסית ועל זמנית שמתארת את האירוע שלכם בלי מילים. אצל זוגות רבים ההזמנה ועיצוב ההזמנה מספרים את הסיפור האישי של הזוג. וכך גם הטבעות שעתידות לשמש אתכם לטקס החתונה. אפשר להכניס אביזרים נוספים, כמו תכשיטי השיער והשעון של החתן. וכך ליצור אוסף מרגש של הפריטים המיוחדים של היום שלכם. בסופו של דבר, זו היא התמונה שרבים בוחרים לפתוח איתה את אלבום החתונה, ויש להם סיבה ממש טובה!